V kolik hodin mohu vyzvednout vozidlo?
Při variantě 12h
Vyzvednutí mezi 7:30-10h a vrácení vozidla mezi 18-19:30h
Při variantě 24h
Vyzvednutí mezi 7:30-10h a vrácení vozidla druhý den mezi 7:30-8h
nebo
Vyzvednutí mezi 19-19:30h a vrácení vozidla druhý den mezi 18-19:30h
Mohu u Vás ponechat své vozidlo?
Ano, po celou dobu zapůjčení, můžete své vozidlo ponechat na našem parkovišti, které je oplocené a pod kamerami.
Chci si vyzkoušet cabrio ale co když bude pršet, dostanu střechu sebou?
Vozidlo označené slovem cabrio, neznamená vozidlo bez střechy. Střecha lze nasadit / sundat kdykoliv během dne. Při předaní vozidla Vám obsluha ukáže manipulaci.
Jsou v ceně i pohonné hmoty?
Nikoliv. Pohonné hmoty si každý zákazník platí sám. Při předání vozidla dostáváte plnou nádrž a i s plnou jí vracíte. Tankuje se vždy těsně před vrácením v cca dojezdové vzdálenosti 5 km.
V dokladech mám adresu úřadu, mohu si zapůjčit vozidlo?
Na doklady kde je uvedena adresa úřadu, nelze zapůjčit vozidlo. Doporučujeme vzít sebou někoho, kdo má doklady v pořádku a zákazníka co má v dokladech adresu úřadu zaevidujeme jako druhého řidiče – to lze.
Máte nějaké věkové omezení?
Ano u některých vozidel věkové omezení je. Většina vozidel je k zapůjčení od 18 let. Věkové omezení naleznete vždy u konkrétního vozidla a to hned pod ceníkem.
Mohu s vaším vozidlem jet do zahraničí?
Do zahraničí pouštíme pouze klienty, kteří k nám jezdí pravidelně. Chceme znát klienta lépe, když už máme půjčit vozidlo mimo ČR.
Jak probíhá zapůjčení vozidla?
Ve chvíli kdy k nám dorazíte, vyplníme smlouvu dle vašeho OP a RP. Vysvětlíme co vše je ve smlouvě a následně vysvětlíme charakteristiku zapůjčeného vozidla. Také Vám samozřejmě řekneme jak se k vozidlu chovat aby se něco nestalo. Po vysvětlení vozidla je vozidlo Vaše a můžete vyrazit na cestu. Půjčovaní sportovních vozidel se věnujeme od roku 2019 a od té doby máme 3 nehody, za které mohl náš zákazník, který nerespektoval pravidla a pokynů, jak zacházet s vozidlem.